Hizmetlerimiz

Ailenizden biri gibi güvenilir, güler yüzlü ve uzman bir bakıcı bulmanıza yardımcı oluyoruz.


Her adayı titizlikle araştırıyoruz. Araştırmamız sonucunda ailenize uygun adayları belirliyoruz. Adaylarla aileleri yüz yüze görüştürüyoruz. Her iki taraf da anlaştıkları takdirde sözleşme yapıyoruz. Garanti süresi içinde eleman işten ayrılırsa tekrar ücretsiz eleman temin ediyoruz.

Eleman işe başladıktan sonra da ailelerin ve bakıcıların sorunları ile ilgileniyoruz. Taraflar arasında bir problem çıkması durumunda her iki tarafı dinleyerek problemi çözmeye çalışıyoruz. Çözüm bulamazsak, aileye yeni eleman buluyoruz. Elemana ise yeni bir iş bulmaya çalışıyoruz.
Hizmetlerimiz

Tanıdığımız Elemanlara Öncelik Veriyoruz

Önceden işe girmesine aracılık ettiğimiz, tanıdığımız elemanlar tekrar iş aradığında kendilerine yardımcı oluyoruz. Baktığı bebek büyüyüp anaokuluna başladığı için, hastası vefat ettiği için, aile hizmet isteğinden vazgeçtiği için vb. gibi sebeplerle işten ayrılan, tanıdığımız, denediğimiz, ailelerinden referans alabildiğimiz elemanları bakıcı arayan yeni ailelere öneriyoruz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Eleman İhtiyaçlarının Öğrenilmesi

Aile ile görüşüp eleman ihtiyaçlarını ve aile yapısını detaylı olarak öğreniyoruz.

İş İlanı Oluşturulması

Ailenin ihtiyaçları doğrultusunda bir iş ilanı oluşturuyoruz. İlanı web sitemizde, sosyal medya hesaplarımızda ve uygun kaynaklarla paylaşıyoruz.

İş Başvurularının Alınması

İş arayan elemanlar başvuru formlarını ister web sitemiz üzerinden ister ofisimize gelerek dolduruyor.

Aday Veritabanının Taranması

Bugüne kadar oluşturduğumuz aday veritabanında tarama yapıyoruz ve ailenin aradığı kriterlere uygun adayları belirliyoruz.

Mülakat ve Değerlendirme

Uygun vasıfta görünen elemanları şirketimize davet edip yüz yüze görüşme yapıyoruz. Elemanın geçmiş deneyimlerini, referanslarını, ailevi ve kültürel yapısını, eğitim durumunu ve olumlu / olumsuz kişisel özelliklerini analiz ediyoruz. Yüz yüze görüşme aşamasında deneyimli kadromuzun Rusça, İngilizce ve Azerice konuşabiliyor olması adayları daha iyi anlamamızı ve detaylı analiz etmemizi sağlıyor.

Adayların Aile İle Görüştürülmesi

Araştırmamız sonucunda belirlediğimiz adaylarla aileyi profesyonel danışmanımız eşliğinde yüz yüze görüştürüyoruz. Yüz yüze görüşmeleri ofisimizde yapıyoruz. İşverenlerin ofise gelememesi durumunda görüşmeleri ailelerin evinde organize ediyoruz.

Aday Kontrolleri

Evinizi, bebeğinizi, yaşlı yakınınızı ya da hastanızı emanet edeceğiniz kişinin güvenilir olması için titizlikle şu kontrolleri yapıyoruz: Referans Kontrolü, Sağlık Kontrolü, Sabıka Kaydı Kontrolü, Kimlik Doğrulama, İkametgah Kontrolü, Eğitim Belgesi Kontrolü.

Sözleşme Yapılması

Aile ile eleman anlaştığı takdirde aile ile sözleşme yapıyoruz. Ve aday ailenin yanında çalışmaya başlıyor.

Garanti Süresi

6 ay garanti süresi veriyoruz. Garanti süresi içinde eleman işten çıkarsa tekrar ücretsiz eleman temin ediyoruz.

Takip

Eleman işe başladıktan sonra da ailelerin ve bakıcıların sorunları ile ilgileniyoruz. Taraflar arasında bir problem çıkması durumunda her iki tarafı dinleyerek problemi çözmeye çalışıyoruz. Çözüm bulamazsak, aileye yeni eleman buluyoruz. Elemana ise yeni bir iş bulmaya çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz

Ailenizden biri gibi güvenilir, güler yüzlü ve uzman bakıcılar

Sosyal medyada bizi takip edin!

Sosyal medya hesaplarımızda güncel bakıcı iş ilanlarını, bakıcı arıyorsanız bebek / çocuk bakımı ve yaşlı / hasta bakımı ile ilgili önerileri takip edebilirsiniz.