Hizmetlerimiz

Ailenizden biri gibi güvenilir, güler yüzlü ve uzman bir bakıcı bulmanıza yardımcı oluyoruz.


Bakıcı olarak iş arayanlar, bakıcı bulma sitemize ücretsiz üye oluyor. İş deneyimlerini, eğitim bilgilerini, iş tercihlerini içeren özgeçmişlerini sitemize kaydediyor. Her gün bakıcı bulma sitemizi ziyaret edip uygun gördükleri bakıcı iş ilanlarına başvuru yapabiliyor.

Bakıcı arayan işverenler, bakıcı arama sitemizde bakıcı iş ilanı yayınlıyor. Bakıcı aday havuzunda CV inceleyebiliyor. Uygun gördükleri adaylarla iş görüşmesi yapabiliyor. Elemanın geçmiş deneyimlerini, referanslarını, ailevi ve kültürel yapısını, eğitim durumunu ve olumlu / olumsuz kişisel özelliklerini analiz etme şansı buluyor.
Hizmetlerimiz

Bakıcı mı Arıyorsunuz?

Garanti Bakıcı iş bulma sitemiz vasıtasıyla; her adayı titizlikle inceleme şansı yakalıyorsunuz. Beklentilerinize ve ailenize uygun adayları seçebiliyorsunuz. Adaylarla yüz yüze iş görüşmesi yapabiliyorsunuz. Uygun gördüğünüz bakıcıyı işe alabiliyorsunuz.

Referanslı Adaylara Öncelik Verebilirsiniz

Adaylar, iş bulma sitemize üye olurken, önceki çalıştıkları iş yerlerinden referans bilgilerini istiyoruz. Baktığı bebek büyüyüp anaokuluna başladığı için, hastası vefat ettiği için, aile hizmet isteğinden vazgeçtiği için vb. gibi sebeplerle işten ayrılan, ailelerinden referans alabilen elemanları bakıcı arayan yeni ailelere öneriyoruz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Eleman İhtiyaçlarının Belirlenmesi

İşveren, iş tanımını oluşturuyor ve eleman beklentilerini belirliyor.

İş İlanı Oluşturulması

İşveren, ihtiyaçları doğrultusunda bir iş ilanı oluşturuyor. İlan 30 gün boyunca portalımızda yayınlanıyor. İlanı web sitemizde, sosyal medya hesaplarımızda ve uygun kaynaklarla paylaşıyoruz.

İş Başvurularının Alınması

İş arayan elemanlar, başvuru formlarını iş bulma portalımız üzerinden dolduruyor. Ve istedikleri ilanlara başvuru yapıyor.

Başvuruların İncelenmesi

İşverenler, ilana gelen başvuruları 7 gün x 24 saat istedikleri zaman inceleyebiliyor. İlan süresi sona erdikten sonra ilave 10 gün daha başvuruları inceleyebiliyor.

Tüm CV Bankası'nda Sınırsız CV İnceleme

İşverenler, ilana gelen başvurulara ek olarak, tüm Garanti Bakıcı Aday Havuzu'nda sınırsız CV inceleyebiliyor. Acil personel ihtiyaçları varsa, ilana başvuruların gelmesini beklemeden CV bankası'nda aradığı bakıcıyı hızlıca bulabiliyor.

Mülakat ve Değerlendirme

İşverenler, uygun gördükleri elemanlar ile ister yüz yüze ister telefonda (görüntülü) iş görüşmesi yapıyor. Elemanın geçmiş deneyimlerini, referanslarını, ailevi ve kültürel yapısını, eğitim durumunu ve olumlu / olumsuz kişisel özelliklerini analiz edebiliyor.

Aday Kontrolleri

Garanti Bakıcı bakıcı bulma portalımız vasıtasıyla; evinizi, bebeğinizi, yaşlı yakınınızı ya da hastanızı emanet edeceğiniz kişinin güvenilir olması için titizlikle şu kontrolleri yapmanıza olanak veriyoruz: Referans Kontrolü, Sağlık Kontrolü, Sabıka Kaydı Kontrolü, Kimlik Doğrulama, İkametgah Kontrolü, Eğitim Belgesi Kontrolü.

Elemanın İşe Alınması

İşveren, uygun gördüğü bakıcıyı işe alıyor. Ve bakıcı ailenin yanında çalışmaya başlıyor.

İş Arayanlara ÜCRETSİZ

İş arayanlar için tüm hizmetlerimiz ÜCRETSİZDİR. Elemandan işe girdikten sonra da kesinlikle herhangi bir ücret / komisyon talep etmiyoruz.

İşverenlere Uygun Fiyatlarla Platin Üyelik İmkanı

İşverenlerden Garanti Bakıcı CV Bankası'nda sınırsız CV incelemek ve iş ilanı yayınlamak için uygun fiyatlı Platin Üyelik ücreti talep ediyoruz. Bakıcıyı işe aldıktan sonra kesinlikle herhangi bir ek ücret / komisyon talep etmiyoruz.

Üyelik Paketleri

Aradığınız bakıcıyı uygun fiyatlarla bulun!
İşe alım yaparsanız, ayrıca bir KOMİSYON ÜCRETİ YOKTUR!Platin Üyeliğiniz süresince;

  • İlanınıza gelen tüm başvuruları hiçbir kısıtlama olmadan görüntüleyebilirsiniz.
  • Ek olarak; tüm CV Bankası'nda sınırsız arama yapabilir, beğendiğiniz CV'leri CV kontörleriniz ile görüntüleyebilirsiniz.
  • CV kontörleriniz ile ilana başvuru gelmesini beklemeden CV görüntüleyebilir, aradığınız adayı daha hızlı bulabilirsiniz.

Platin Üyeliğiniz süresince;

  • İlanınıza gelen tüm başvuruları hiçbir kısıtlama olmadan görüntüleyebilirsiniz.
  • Ek olarak; tüm CV Bankası'nda sınırsız arama yapabilir, beğendiğiniz CV'leri CV kontörleriniz ile görüntüleyebilirsiniz.
  • CV kontörleriniz ile ilana başvuru gelmesini beklemeden CV görüntüleyebilir, aradığınız adayı daha hızlı bulabilirsiniz.

Üyelik Avantajları

Garanti Bakıcı: Bakıcı bulmanın en kolay yolu

Hizmetlerimiz

Ailenizden biri gibi güvenilir, güler yüzlü ve uzman bakıcılar

Sosyal medyada bizi takip edin!

Sosyal medya hesaplarımızda güncel bakıcı iş ilanlarını, bakıcı arıyorsanız bebek / çocuk bakımı ve yaşlı / hasta bakımı ile ilgili önerileri takip edebilirsiniz.