Hakkımızda

Garanti Bakıcı Kimdir?


Ailelerin yatılı ya da gündüzlü bebek ve çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcı, Ev Yardımcısı, hemşire, refakatçi, bahçıvan, şoför gibi personel ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ailenizden biri gibi güvenilir, güler yüzlü ve uzman bir bakıcı bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Türkiye İş Kurumu Yetki Belgesi

Türkiye'de iş ve işçi bulma faaliyetleri kanunlarla düzenlenmiştir. Evinizi, bebeğinizi, yaşlı yakınınızı ya da hastanızı emanet edeceğiniz kişinin güvenilir bir kişi olması çok önemlidir. Güvenliğiniz için eleman bulmanıza yardımcı olacak kurumun T.C. Çalışma Bakanlığı Türkiye İş Kurumu yetki belgesinin olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.
Garanti Bakıcı Hakkımızda

Garanti Bakıcı, Türkiye İş Kurumu 311 numaralı yetki belgesi ile faaliyet gösteren bir özel istihdam bürosudur. Tüm faaliyetlerimiz, T.C. Çalışma Bakanlığı Türkiye İş Kurumu denetimi ve kontrolü altındadır.

Deneyimli, Uzman Kadromuz

İnsan kaynakları alanında deneyimli kadromuz çok iyi seviyede İngilizce, Rusça ve Azerice konuşabilmektedir. Bu sayede, gerek Türk bakıcılar, gerek anadili Rusça olan ülkelerden gelen (Özbek, Türkmen, Gürcü, Azeri, Rus, Kırgız, Kazak vb. gibi) bakıcılar, gerekse İngilizce bilen Uzakdoğu ülkelerinden gelen (Filipinli, Nepalli vb. gibi) bakıcılarla sağlıklı bir iletişim kurabiliyoruz. Yüz yüze görüşmelerde bakıcıları daha iyi analiz edebiliyoruz.

TGMGrup

Garanti Bakıcı, TGMGrup bünyesinde faaliyet göstermektedir. TGMGrup, 2004 yılından beri özellikle insan kaynakları alanında özgün projeler üretmektedir. TGMGrup bünyesinde Garanti Bakıcı dışında aşağıdaki projeler yer almaktadır:

TGM İnsan Kaynakları, 2006 yılından beri Türkiye'nin her yanında firmalara eleman yerleştirme konusunda İnsan Kaynakları danışmanlığı yapmaktadır. Beyaz yakalı, mavi yakalı, orta veya üst düzey yönetici, dönemsel eleman, stajyer veya toplu işe alım gibi konularda firmalara destek sağlamaktadır.
TGM Human Resources
CVyolla.com, 2006 yılından beri Türkiye genelinde iş arayanlar ile firmaları buluşturan bir kariyer sitesidir. 62.000'e yakın üye firmayı, on binlerce iş arayan aday ile buluşturmaktadır.
CVyolla.com

Misyonumuz & Vizyonumuz


Misyonumuz

Aileden biri gibi güvenilir, güler yüzlü ve uzman personelleri işe yerleştirmek.

Vizyonumuz

İnsan odaklı bir bakış açısıyla doğru insanları doğru işlere yerleştirerek, Türkiye'de insan kaynakları alanına katkı sağlamak.

Değerlerimiz

Garanti Bakıcı, ailelerin evlerine güvenilir elemanları yerleştirme görevini aşağıdaki değerlere bağlı kalarak icra etmeye büyük önem vermektedir.

Önce İnsan

Emeğe ve insana saygıyı ön planda tutarak, bakıcıları aileden biri gibi çalışabilecekleri ailelerin yanına yerleştirmek.

Dürüstlük

Güvenilir insanları ailelerin yanına yerleştirebilmek için dürüst, güvenilir ve şeffaf olmak.

Hukuka Bağlılık

Türkiye'de iş ve işçi bulma faaliyetlerini düzenleyen kanunlara ve yönetmeliklere uygun şekilde faaliyet göstermek.

Sürekli Gelişim

Sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi hedeflemek.

Müşteri Memnuniyeti

Ailelerin taleplerine ve aile yapısına uygun çözümler sunarak, beklentilerine zamanında cevap vererek güvene dayalı iyi ilişkiler kurmak.

Neden Garanti Bakıcı?

Evinizi teslim edeceğiniz bakıcının güvenilir, sağlıklı ve işinde uzman olduğunu aşağıdaki yöntemlerle kontrol etmenize yardımcı oluyoruz. 2006 yılından beri faaliyet gösteren, T.C. Çalışma Bakanlığı Türkiye İş Kurumu denetiminde ve yetki belgesi ile çalışan, deneyimli bir özel istihdam bürosuyuz.

Aileler ile güvenilir elemanları buluşturuyoruz

Türkiye'de iş ve işçi bulma faaliyetleri kanunlarla düzenlenmiştir. Evinizi, bebeğinizi, yaşlı yakınınızı ya da hastanızı emanet edeceğiniz kişinin güvenilir bir kişi olması çok önemlidir. Güvenliğiniz için eleman bulmanıza yardımcı olacak kurumun T.C. Çalışma Bakanlığı Türkiye İş Kurumu yetki belgesinin olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.


Eleman Ara
  
İş Ara
  
İlanlar

Sosyal medyada bizi takip edin!

Sosyal medya hesaplarımızda güncel bakıcı iş ilanlarını, bakıcı arıyorsanız bebek / çocuk bakımı ve yaşlı / hasta bakımı ile ilgili önerileri takip edebilirsiniz.