Oyun Ablası / Abisi

Çocuğunuz için oyun ablası ya da oyun abisi bulmanıza yardımcı oluyoruz.


Oyun, çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimi için çok önemli bir eğitim aracıdır. Hem çocuğumuzun kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmesi hem de oyun oynarken öğrenmesi için deneyimli bir oyun ablası veya oyun abisi bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Oyun ablası ya da oyun abisi olarak iş arayan adaylar, iş bulma sitemize ücretsiz üye oluyor. İş deneyimlerini, eğitim bilgilerini, iş tercihlerini içeren özgeçmişlerini sitemize kaydediyor. Her gün iş bulma sitemizi ziyaret edip uygun gördükleri oyun ablası / oyun abisi iş ilanlarına başvuru yapabiliyor.

Oyun ablası ya da oyun abisi arayan işverenler, eleman arama sitemizde oyun ablası / oyun abisi iş ilanı yayınlıyor. Oyun ablası / oyun abisi aday havuzunda CV inceleyebiliyor. Uygun gördükleri adaylarla iş görüşmesi yapabiliyor. Elemanın geçmiş deneyimlerini, referanslarını, ailevi ve kültürel yapısını, eğitim durumunu ve olumlu / olumsuz kişisel özelliklerini analiz etme şansı buluyor.
Oyun Ablası / Abisi

Oyun ablası / abisi bulurken nasıl bir süreç izliyoruz?


Oyun Ablası / Abisi İş İlanlarıİş Lokasyonu Karabağlar / İzmir
İlan Tarihi 01/06/2024 ilan tarihi
İlanı İncele
İş Lokasyonu Karamürsel / Kocaeli
İlan Tarihi 13/06/2024 ilan tarihi
İlanı İncele
İş Lokasyonu Nilüfer / Bursa
İlan Tarihi 13/06/2024 ilan tarihi
İlanı İncele

Tüm İlanları Gör

Oyun ablası / abisi ararken nelere dikkat etmelisiniz?


Çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimi ve kaliteli zaman geçirebilmeleri için deneyimli bir oyun ablası ya da oyun abisi bulmanıza yardımcı oluyoruz. Çocuğumuzun eğitimine katkı sağlayacak oyunlar oynayabilecek, hijyenine, zihinsel ve fiziksel gelişimine özen gösterecek, sabırlı, güler yüzlü, titiz, sevgi dolu, güvenilir ve işinde uzman oyun ablası / oyun abisi adaylarını bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Oyun ablalığı / abiliği konusunda deneyimli, yabancı ise çalışma ve oturma izinleri alınmış, genel sağlık kontrolünden geçmiş, tercihen İngilizce bilen ve referanslı oyun ablalarını / oyun abilerini bulmanızı amaçlıyoruz. Uygun gördüğünüz adaylarla yüz yüze iş görüşmesi yapabiliyorsunuz. Elemanın geçmiş deneyimlerini, referanslarını, ailevi ve kültürel yapısını, eğitim durumunu ve olumlu / olumsuz kişisel özelliklerini analiz etme şansı buluyorsunuz.

Oyun ablasının / abisinin görev tanımı nedir?

Çocuğumuzun sağlıklı bir şekilde gelişimi için tercihen İngilizce bilen oyun ablası ya da oyun abisinin yapması gereken temel görevler şunlardır:
 • Çocuğumuzla öğretici oyunlar oynamak,
 • Okul ödevlerine yardımcı olmak,
 • Odasının ve oyuncaklarının hijyeni ve düzeni,
 • Çocukların resim, müzik gibi becerilerini tespit etmek ve aileleri bilgilendirmek,
 • Çocuk gelişimi konusunda bilgi sahibi olmak,
 • İnce ve kaba motor gelişimi için bebeğimizle oyunlar oynamak,
 • Ailemizin seyahat planlarına göre çocuk ile kalmak,
 • Zihinsel gelişimi ve İngilizce öğrenmesi için çocuğumuzla sürekli konuşmak.

 • Oyun ablası / abisi seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

  Yukarıdaki görev tanımını yerine getirecek, ailemizin yapısına ve beklentilerine en uygun tercihen İngilizce ya da tercih edilen başka bir yabancı dil bilen oyun ablası / oyun abisi adaylarını belirlerken aşağıdaki konulara özellikle dikkat etmelisiniz:
 • Tercihen İngilizce ya da tercih ettiğiniz yabancı dili bilmesi,
 • Bebek ve çocuk bakımına uygun niteliklere sahip,
 • Sağlık taramalarından geçmiş,
 • Yabancı ise çalışma ve oturma izni olan,
 • Güler yüzlü, sabırlı ve sevgi dolu,
 • Güvenilir,
 • Temizliğe ve dış görünüşüne özen gösteren, titiz,
 • Oyun ablalığı / abiliği konusunda deneyimli,
 • Referanslı.

Güvenilir bir oyun ablası / oyun abisi nasıl buluyoruz?

Çocuğunuzu teslim edeceğiniz oyun ablasının / abisinin güvenilir, sağlıklı ve işinde uzman olduğunu aşağıdaki yöntemlerle kontrol etmenize yardımcı oluyoruz.

Aileler ile güvenilir elemanları buluşturuyoruz

Türkiye'de iş ve işçi bulma faaliyetleri kanunlarla düzenlenmiştir. Evinizi, bebeğinizi, yaşlı yakınınızı ya da hastanızı emanet edeceğiniz kişinin güvenilir bir kişi olması çok önemlidir. Güvenliğiniz için eleman bulmanıza yardımcı olacak kurumun T.C. Çalışma Bakanlığı Türkiye İş Kurumu yetki belgesinin olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.


Eleman Ara
  
İş Ara
  
İlanlar

Sosyal medyada bizi takip edin!

Sosyal medya hesaplarımızda güncel bakıcı iş ilanlarını, bakıcı arıyorsanız bebek / çocuk bakımı ve yaşlı / hasta bakımı ile ilgili önerileri takip edebilirsiniz.